اعلام برندگان مسابقه اینستاگرامی یلدا 99

۰۸
دی

اگر از دنبال‌کنندگان صفحه اینستاگرام فارس وان بوده باشید، حتما اطلاع دارید که ۲۶ آذر ۹۹ مسابقه اینستاگرامی یلدا ۹۹ در صفحه اطلاع‌رسانی شد. بر اساس اطلاعیه منتشر شده جوایز برندگان به این شرح اعلام شد:

  1. نفر اول یک دستگاه وان حمام (مدل با سلیقه برنده)
  2. نفر دوم یک دستگاه زیردوشی یا تخفیف ۵۰درصدی خرید وان حمام (مدل با سلیقه برنده)
  3. نفر سوم تخفیف ۵۰درصدی خرید زیردوشی یا تخفیف ۳۰درصدی خرید وان حمام (مدل با سلیقه برنده)

که با وجود عدم اطلاع‌رسانی در وبسایت فارس‌وان یا تبلیغات دیگر، استقبال خوبی از مسابقه شد. بر این اساس، بیش از ۴۵۰ نفر شرکت‌کننده و حدود ۴۰۰۰ شانس قرعه‌کشی بوجود آمد. پس از پایان زمان اعلام شده برای شرکت در مسابقه، خروجی از کلیه دیدگاه‌ها اخذ شد. سپس نرم‌افزار شروع به پالایش شانس‌های قرعه‌کشی کرد تا بررسی شود که آیا تمام شروط مسابقه توسط کاربر رعایت شده است یا خیر. شروط مسابقه این موارد بود:

  1. دنبال کردن صفحه فارس وان
  2. لایک کردن پست مسابقه
  3. تگ/منشن کردن حداقل ۱۰ نفر از دوستان

شرکت فارس وان تولیدکننده جکوزی وان حمام اتاق مدیریت فارس وان

پس از پالایش دیدگاه‌ها، ۸۱۵ شانس کاهش یافت. خروجی دیگری از شرکت‌کنندگان اخذ شد و به صورت کاملا تصادفی به هر شانس یک عدد اختصاص یافت. حال از ۱ تا ۳۲۲۹ شانس کاملا تصادفی برای قرعه‌کشی در اختیار داشتیم.
در تاریخ ۸ دی ماه، در حضور مدیرعامل محترم فارس‌وان قرعه‌کشی انجام شد و نتایج به ترتیب اعلام گردید:

  1. نفر اول: حساب کاربری Zahra.boj
  2. نفر دوم: حساب کاربری Ya.si1417
  3. نفر سوم: حساب کاربری Sami_sami_72

برندگان با حساب کاربری فارس‌وان به نشانی FarsvanCo@ پیامی دریافت کردند و هماهنگی‌های لازم جهت تحویل جوایز انجام خواهد گرفت.

با دنبال کردن صفحه فارس وان در اینستاگرام، اولین نفر در جریان جدیدترین تخفیفات، محصولات، شرایط فروش و مسابقات فارس وان قرار بگیرید.