درباره فارس وان

شرکت فارس وان، تولیدکننده نمونه کشور


شرکت فارس وان با ده سال سابقه‌ به تولید وان، جکوزی و محصولات حمام می‌پردازد. فارس وان با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه خود در تولید انواع وان و جکوزی، پیشتاز صنعت تولید وان و جکوزی در ایران می‌باشد.

فارس وان با فعالیت صادقانه، مواد اولیه محصولات خود را از بهترین مواد صادراتی تهیه می‌کند و با ارائه محصولات طراحی‌های مدرن سعی بر برآورده کردن نیازهای مشتریان خود دارد. فارس وان تمامی محصولات خود را با کیفیتی صادراتی به شهرها و استان‌های کشور ارسال می‌کند. کارخانه تولید فارس وان با نیروهای متخصص خود آماده دریافت هرگونه سفارش خرد و کلان در صنعت وان و جکوزی است. با ما تماس بگیرید.

 

ماموریت فارس وان

طراحی و قابلیت‌های نوآورانه محصول، بوسیله حضور فارس وان در خط مقدم تحقیق و توسعه در این صنعت به دست آمده است. این موضوع با کاربرد مواد اولیه‌ی با کیفیت و نیروی کار متخصص، فارس وان را به عنوان یکی از برترین قطب‌های تولید محصولات حمام در کشور تبدیل نموده است.

 

کیفیت فارس وان

با بیش از ده سال سابقه، فارس وان طیف وسیعی از طراحی‌ها، مواد اولیه سفارشی، استانداردهای دقیق کیفیت برای ساخت محصولات را بکار گرفته که باعث منحصر به فرد شدن فارس وان در منطقه و کشور شده است. هر محصول توسط صنعت‌کاران ماهر ما با دقت ساخته می‌شود و با افتخار اعلام می‌کنیم که محصولات با کیفیت ایرانی، با بهترین مواد اولیه و بهترین کیفیت ارائه می‌دهیم.

ارائه بهترین کیفیت محصولات و خدمات به مشتریان از ارزش‌های فارس وان است.